MODEL BAŞVURUSU


(Firmamız hiçbir başvurudan kayıt ücreti almamaktadır.)

(20MB üzeri fotoğraf yüklemeyiniz.)

Lütfen formu göndermeden önce aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz.

Model Başvurusu

Maximum file size: 20MB

Cinsiyet
Ad Soyad
Ad Soyad
Ad
Soyad

Maximum file size: 20MB

Sadece Türkiye’den yapılan başvurular değerlendirilecektir.

Normal Ajans’ta herhangi bir kayıt ücreti talep edilmemektedir.

İnternet üzerinden gönderilen fotoğraflar hakkında: Fotoğraf, vesikalık veya portre olabilir; ancak uzaktan çekilmemiş, gözlük veya şapka gibi aksesuarlar içermemelidir. Fotoğrafın formatı sadece .jpg veya .png olmalı ve en fazla 20 MB boyutunda olmalıdır.

Bilinmesi gerekenler: 18 yaşından küçük başvuru yapan adaylar, başvuruları hakkında ailelerine bilgi vermelidir. Ajansımız, internet üzerinden yapılan başvuruların kişisel gizliliğini korumak için özen göstermektedir. Başvurular, oyunculuk, modelleme vb. alanlarda deneyimli casting direktörlerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Başvuru
sonuçları, en geç bir hafta içinde e-posta ve SMS yoluyla adaylara bildirilecektir.

Başvurunuz kabul edilirse, Normal Ajans’a ön görüşme ve fotoğraf çekimi için davet edileceksiniz. Görüşmeye gelirken kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Görüntülü özgeçmiş (Set Kartı), profesyonel stüdyo ekipmanları kullanılarak hazırlanmaktadır. Normal Ajans, başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmekte olup, değerlendirme süreci hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle, yapılan başvuruların kabul edilip edilmeyeceğine dair bir garanti verilmemektedir.

Başvuru sonucunu etkileyen faktörlerden biri, gönderdiğiniz fotoğrafın sizi en iyi şekilde yansıtmasıdır. Gönderdiğiniz fotoğraflar kesinlikle iade edilmemektedir. Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. (Form, başvuru yapan kişinin bilgileri ile doldurulmalıdır.)

Teşekkür ederiz.